Titles you rated
The VillainessRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
MasterRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0