Movies
Ratings
22
Chungking ExpressRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5