Series
Ratings
19
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0