Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5