Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5