Titles you rated
2012Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5