Series
Ratings
36
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0