Movies
Ratings
819
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Declaration of FoolsRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.5
ShineRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Yakiniku DragonRated ★ 3.0
Our HomelandRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5