Movies
Ratings
169
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 1.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5