Movies
Ratings
521
The UnfairRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5