Titles you rated
He's on DutyRated ★ 1.0
ImmortalsRated ★ 1.0
HowlingRated ★ 1.0
The SpiesRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
The PhoneRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0