Series
Ratings
139
StrangerRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
UnfairRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 1.5
HERORated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 4.5
- Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Love ShuffleRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0