Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
My Home HeroRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The CulpritRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0