Movies
Ratings
845
Justice, My Foot!Rated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 2.5
Fist of Fury 1991Rated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5- Blood and BonesRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 0.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 1.0
Crows Zero IIRated ★ 0.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Fortune SalonRated ★ 0.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.0
Il MareRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 1.0
Dumb and DumberRated ★ 2.0