Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5