Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- RNARated ★ 3.5
- TruthRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0