Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
UnframedRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0