Movies
Ratings
671
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
1408Rated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.5