Series
Ratings
11- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0