Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 1.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 1.5
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
The FivesRated ★ 1.0
My BrotherRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 5.0