Series
Ratings
21
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 2.5
- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 2.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0