Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5