Titles you rated
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- La La LandRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0