Movies
Ratings
78
Suicide SquadRated ★ 3.0
RoomRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0