Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0