Movies
Ratings
218
The KingRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
TumbleweedRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5