Movies
Ratings
4662 CompanionRated ★ 2.5 CompanionRated ★ 2.5
 NovocaineRated ★ 1.0 NovocaineRated ★ 1.0
 SomebodyRated ★ 1.5 SomebodyRated ★ 1.5
 Black BagRated ★ 2.0 Black BagRated ★ 2.0
 The End We Start FromRated ★ 1.5 The End We Start FromRated ★ 1.5
 CrashRated ★ 2.5 CrashRated ★ 2.5
 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 1.5 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 1.5
 The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.0 The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.0
 Night CallRated ★ 2.5 Night CallRated ★ 2.5
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
 The BrutalistRated ★ 2.5 The BrutalistRated ★ 2.5
 1st KissRated ★ 2.0 1st KissRated ★ 2.0
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
 A Complete UnknownRated ★ 2.5 A Complete UnknownRated ★ 2.5
 It’s Okay!Rated ★ 2.0 It’s Okay!Rated ★ 2.0
 September 5Rated ★ 3.0 September 5Rated ★ 3.0
 Paddington in PeruRated ★ 2.0 Paddington in PeruRated ★ 2.0
 Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 2.5 Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 2.5
 HereRated ★ 3.0 HereRated ★ 3.0