Movies
Ratings
102
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0