Titles you rated
VikingsRated ★ 0.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 1.0- VikingsRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 0.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5- 愛情闖進門Rated ★ 0.5
Criminal MindsRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 0.5
They Kiss AgainRated ★ 0.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
VikingsRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
School 4Rated ★ 1.0
The Walking DeadRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 1.0- School 3Rated ★ 0.5