Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 2.5