Titles you rated
The HousemaidRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
BlindRated ★ 0.5
Never Ending StoryRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0