Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.0
King RichardRated ★ 2.5- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
HustleRated ★ 3.0
The WaterboyRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 1.5
Love HardRated ★ 2.0