Titles you rated
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. Maisel Season 5Rated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.5
Monthly Magazine HomeRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0