Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0