Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
White Cat LegendRated ★ 5.0