Titles you rated
SunnyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.5
FuryRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0