Series
Ratings
59
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.5