Titles you rated
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Jenny, JunoRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 0.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
DolittleRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Bad Boys for LifeRated ★ 5.0