Titles you rated
FuryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5