Movies
Ratings
478
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 3.5