Movies
Ratings
50
The Lion KingRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0