Movies
Ratings
39
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
I Am Heath LedgerRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Daytime Shooting StarRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0