Movies
Ratings
32
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0