Series
Ratings
284
She Would Never KnowRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
HushRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0