Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
PadakRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0