Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0