Movies
Ratings
406
EragonRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The AeronautsRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0