Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0