Movies
Ratings
286
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 0.5
Jason BourneRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5