Titles you rated
You Call It PassionRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0